Як змінити власника домену?

2022-03-11 03:01 | Перегляди: 335

Власником доменного імені є адміністративний контакт admin-c, вказаний у базі whois, при цьому інформація whois повинна співпадати з контактами клієнта в особистому кабінеті. Поле tech-c є технічним контактом домену і зазвичай заповнюється нікендом поточного реєстратора.

При необхідності змінити власника домену без зміни реєстратора необхідно зробити такі дії:

Власник доменного імені має надіслати нам офіційну заяву із запитом на зміну адміністративного контакту домену, бланк такої заяви знаходиться на сайті http://my.xosting.net.ua.

  • Якщо доменне ім'я зареєстроване юридичною особою, заява має бути оформлена на фірмовому бланку та завірена підписом керівника та печаткою компанії (бланк: ODT, PDF).
  • Якщо доменне ім'я зареєстроване на фізичну особу, із заявою надається копія 1-4 сторінки паспорта, як засвідчення підпису (бланк: ODT, PDF).

Потім з особистого кабінету (https://my.xosting.net.ua) власника домену необхідно відкрити запит, до якого додати скановану копію Вашої заяви.

УВАГА: Персональний нік-хенділ можна зареєструвати на сайті https://hostmaster.ua/uanic. Клієнт самостійно несе відповідальність за вказану інформацію та підтримку її в актуальному стані.Знайдіть відповідь за допомогою пошуку