Як передати домен іншому Реєстратору?

2022-03-11 03:21 | Перегляди: 289

Ви можете перевести доменне ім'я на обслуговування до іншого реєстратора за умови, що такий трансфер не заборонено правилами адміністратора зони.

Послідовність дій під час трансферу домену від нас на обслуговування до іншого реєстратора:

Власник домену має надіслати нам офіційну заяву із запитом на переклад доменного імені, бланк такої заяви знаходиться на сайті https://my.xosting.net.ua.

  • Якщо доменне ім'я зареєстроване юридичною особою, заява має бути оформлена на фірмовому бланку та завірена підписом керівника та печаткою компанії (бланк: ODT, PDF).
  • Якщо доменне ім'я зареєстроване на фізичну особу, із заявою надається копія 1-4 сторінки паспорта, як засвідчення підпису (бланк: ODT, PDF).

Потім з особистого кабінету (https://my.xosting.net.ua) власника домену необхідно відкрити запит, до якого додати скановану копію Вашої заяви.

УВАГА: Трансфер не може бути здійснений для нового домену протягом 60 днів з моменту реєстрації!

УВАГА: При зміні критичних даних власника домену (ПІБ, контактний E-mail, телефони) в особистому кабінеті, з метою безпеки, трансфер доменного імені на обслуговування до іншого реєстратора блокується на строк 60 днів!

УВАГА: Для здійснення трансферу в особистому кабінеті не повинно бути неоплачених рахунків!Знайдіть відповідь за допомогою пошуку